Arquivo de actuacións

2017

Xullo 2017

25/07/2017: Gelria

23/07/2017: Edu Manazas & Whiskey Tren

23/07/2017: Edu Manazas & Whiskey Tren

22/07/2017: Edu Manazas & Whiskey Tren

20/07/2017: Antonio Lizana Quinteto

18/07/2017: Caxade

1/07/2017: Presentación do FLOP Festival

Xuño 2017

23/06/2017: Cacharela e chourizada!

11/06/2017: Loiros

Maio 2017

31/05/2017: Fee Reega

24/05/2017: Río Viré

21/05/2017: Zamaramandi + V-Rocket Sound

14/05/2017: Frankie Chavez (Blues/folk/rock, Portugal)

11/05/2017: Azul de Bueu (Jazz galego)

7/05/2017: Familia Caamagno

1/05/2017: Igelaren Banda (Euskadi)

Abril 2017

30/04/2017: O Sonoro Maxín

23/04/2017: Cora Sayers

22/04/2017: La Gran Orquesta Republicana + García MC

15/04/2017: Dj Moe

14/04/2017: Dj Moe

2/04/2017: Javier Navas Quartet

Marzo 2017

25/03/2017: Javier Amosa DJ

23/03/2017: Luis Pastor

18/03/2017: D'Callaos

12/03/2017: Cró! + Grima

9/03/2017: Vasco Hernández

4/03/2017: Dj Moe

Febreiro 2017

26/02/2017: Sonido Vegetal (Concerto GPS)

24/02/2017: Presentación da comparsa Os Kantaclaro

17/02/2017: Dj Miguelito Superstar

15/02/2017: Taller de danza africana (Clase aberta)

12/02/2017: Cristian Silva e Suso Iglesias (EGOlatra2)

5/02/2017: Palankalama

Xaneiro 2017

27/01/2017: Segunda Persona

9/01/2017: Clase aberta de lindy hop

2016

Decembro 2016

30/12/2016: Gold & Colt

29/12/2016: Que vén o Apalpador!

28/12/2016: ESD

Outubro 2016

30/10/2016: Golden Slumbers (folk, Portugal)

30/10/2016: CoMcORdAs (jazz / swing)

29/10/2016: Yellow Big Machine

20/10/2016: Fee Reega (Slow punk)

9/10/2016: Alberto Mvundi (Angola)

9/10/2016: Mercadillo de artesanía e segunda man

8/10/2016: The Great Fucker (Sesión Dj)

2/10/2016: DuMMie

Setembro 2016

19/09/2016: Mauro Bonamino Grupo (Arxentina)

8/09/2016: Angatu (Reggae, Brasil)

Agosto 2016

21/08/2016: Pelepau

18/08/2016: Antonio Lizana (Jazz-flamenco, Cádiz), Gatos Bizcos (Blues-soul)

16/08/2016: De Vacas

10/08/2016: Balkan Paradise Orchestra

10/08/2016: Balkan Paradise Orchestra

Xullo 2016

31/07/2016: El Gueto con Botas

28/07/2016: Tales of Monkeys, The Dragon Wave

24/07/2016: Terrakota

14/07/2016: Davide Salvado

10/07/2016: Alondra Bentley + Os Amigos dos Músicos

10/07/2016: Edu Manazas & Whiskey Tren (Blues)

8/07/2016: Edu Manazas & Whiskey Tren (Blues)

6/07/2016: Woody Black 4 (Jazz, Austria)

Xuño 2016

30/06/2016: Books & Beer - 'Los Que Ignoran' de Roberto Alhambra

23/06/2016: Lumieira + chourizada

17/06/2016: Marabunta (Rock, Murcia)

11/06/2016: Caxade

5/06/2016: Ukestra do Medio

5/06/2016: Ukestra do Medio

5/06/2016: Mercadillo de artesanía e segunda man

Maio 2016

29/05/2016: Iratxo

29/05/2016: Morrasound Sesión Vermú

25/05/2016: Estrea - 'Un par de hostias en vinagre' (Elástica & Cía)

15/05/2016: Cromática Pistona

15/05/2016: Cromática Pistona - Sesión vermú

14/05/2016: The Skarnivals + Tinta Femia

1/05/2016: About.Will

Abril 2016

24/04/2016: Sesión Vermú - Despedida do Enxebre Swing Festival

23/04/2016: Jacobo Serra

23/04/2016: Jacobo Serra - Sesión vermú

17/04/2016: Feo Feo Records (Hip hop/reggae, México)

17/04/2016: Feo Feo Records (Hip hop/reggae, México)

16/04/2016: Piter, Ralph & Tery

9/04/2016: Akatz

6/04/2016: 'A Órbita do Lucecú' - Lucecús Teatro

3/04/2016: Sonido Vegetal + Chotokoeu

Marzo 2016

26/03/2016: Festa Swing

26/03/2016: 2con2 Dúo

26/03/2016: The Dragon Wave - sesión vermú

24/03/2016: Trezklowski

24/03/2016: Trezklowski - sesión vermú

16/03/2016: Mago Teto

6/03/2016: Eskorzo + Solfabirras

Febreiro 2016

21/02/2016: Donicelas (folk tradicional, Salceda de Caselas)

7/02/2016: Kike Suárez & La Desbandada + Turrones (Un brindis por King Putreak)

5/02/2016: Premier da comparsa Os Kantaclaro

Xaneiro 2016

31/01/2016: Pablo Und Destruktion

16/01/2016: Mercadillo de segunda man e artesanía

1/01/2016: Fin de Ano Swing

2015

Decembro 2015

29/12/2015: Que vén o Apalpador!

20/12/2015: Mercadillo de segunda man

19/12/2015: Bad Soundsystem, Ivo & Friends, Ganjaman Selectah (Sound system)

18/12/2015: Peche de campaña de Nós Candidatura Galega

13/12/2015: Radio Cos

12/12/2015: Zënzar & Ruxe Ruxe (Nada que perder)

6/12/2015: Python Dojo (Dub, Madrid)

5/12/2015: Swing en sesión vermú

Novembro 2015

22/11/2015: Toques do Caramulo

14/11/2015: D'Callaos

11/11/2015: Florencia Paz & Lucas Caballero (Sesión concerto. 'Todos los caminos' – Canciones de Raíz Argentina)

11/11/2015: Florencia Paz & Lucas Caballero (Sesión vermú. 'Todos los caminos' – Canciones de Raíz Argentina)

8/11/2015: Gonzalo Arca

Outubro 2015

31/10/2015: Magosto Nacional Popular de Galiza Nova

25/10/2015: Red Beard (Folk/country, Canarias)

25/10/2015: Red Beard - sesión vermú

24/10/2015: Pedro Pastor

17/10/2015: Club del Río

11/10/2015: Anaut

11/10/2015: Anaut - Sesión vermú

Setembro 2015

28/09/2015: Clase de proba de Guapea Escola de Ritmos Latinos

10/09/2015: Reggae a Semente (Brasil)

6/09/2015: Cromática Pistona (Swing, soul, jazz | Madrid [Sesión completa])

6/09/2015: Cromática Pistona (Swing, soul, jazz | Madrid [Sesión vermú])

Agosto 2015

21/08/2015: Javier Amosa (indie / rock alternativo / electrorock-indie dance)

19/08/2015: Los Jueves Cocido

17/08/2015: Odaiko — *Vaia Circo!*

15/08/2015: Ganjaman Selectah [King Sativa Sound] (Roots & Dub)

14/08/2015: Marcos Boricua

7/08/2015: Frank T DJ

7/08/2015: Yacine & The Oriental Groove (sesión vermú en acústico)

6/08/2015: Yacine & The Oriental Groove

1/08/2015: Festa Swing

Xullo 2015

27/07/2015: Taller de percusión alternativa para nenos/as

17/07/2015: Nuno Riviera (45rpm, anos 50 e 60)

12/07/2015: Edu Manazas & Whiskey Tren (Ao aire libre)

12/07/2015: Edu Manazas & Whiskey Tren (Sesión vermú. Ao aire libre)

4/07/2015: A Última Trasnada (Asociación Mozas e Mozos)

Xuño 2015

28/06/2015: Aló Django Quinteto (Jazz / swing / manouche, Galiza) [RGMV]

28/06/2015: Sesión vermú con Aló Django

25/06/2015: The New York Ska-Jazz Ensemble

20/06/2015: Tales of Monkeys (Indie folk, O Morrazo)

14/06/2015: Sumrrá (Jazz, Galiza)

12/06/2015: Imágina Funk DJs: César Merino e Zelufunk

7/06/2015: Luis Pastor

Maio 2015

31/05/2015: Fado Violado (Fado/flamenco, Porto - formación sexteto)

30/05/2015: Sunnare (Nu-soul, Madrid), Barrio Rojo (Rock, O Deza)

24/05/2015: Los Labios (Rock and roll, Sevilla)

17/05/2015: Gatos Bizcos (Blues, Soul | Madrid)

16/05/2015: Satélites Ska-Jazz

10/05/2015: Ataque Escampe

3/05/2015: Foxy Freire (O Morrazo)

Abril 2015

26/04/2015: Gold&Colt (Blues/American Folk, Pontevedra/Bueu)

25/04/2015: Festa III Aniversario GZmúsica.com - Os Tres Trebóns, A Familia Caamagno

19/04/2015: The Soul Jacket

18/04/2015: Eleka Familia, Perros Norteños, Mr Fénoh+Demecee+El puto gavacho, Laro & Nota

12/04/2015: Blueskank (roots reggae) Zamaramandi (reggae)

Marzo 2015

29/03/2015: Junco

28/03/2015: Dakidarría, Argallada Punk, Solfabirras (RGMV)

22/03/2015: Buhos (Catalunya)

15/03/2015: Alberto & García (Asturies)

14/03/2015: Mala Reputación + Satxa na Leira

Febreiro 2015

14/02/2015: Entroido Swing

13/02/2015: Kantaclaro (Presentación oficial Entroido 2015)

8/02/2015: Fiandola (Tradicional)

5/02/2015: Claire Tonna (Malta)

1/02/2015: Sokram (presentando 'Chuvia ácida')

Xaneiro 2015

25/01/2015: Nelson Quinteiro: "Orquesta Gharbo!" (en sexteto)

18/01/2015: Tanto Nos Ten (Música tradicional furtiva)

4/01/2015: Why Go (Vigo)

1/01/2015: Fin de Ano Swing (Asoc. Ghastas Pista Swing)

2014

Decembro 2014

29/12/2014: Que vén o Apalpador!

28/12/2014: Trampoline

21/12/2014: Gold & Colt (Festa Premio da Música)

14/12/2014: El Kanka (en formato trío)

7/12/2014: La Gran Orquesta Republicana (Mallorca), García Mc (HipHop, Galiza)

Novembro 2014

23/11/2014: Alpargata

22/11/2014: Festa II Aniversario Lindy Hop Bueu

16/11/2014: Os Novos + Barbitúricos (Galiza)

15/11/2014: Pepa Robles (Murcia), Leo Arremecághona (Galiza)

15/11/2014: 'El Viaje Imaginario' - Pepa Robles (Narración oral para público familiar)

8/11/2014: Pinchada de clásicos do folk rock

Outubro 2014

26/10/2014: Diana Tarín Band

19/10/2014: Pedro Pastor (En formato trío | AIEnRuta-Artistas)

5/10/2014: Napoka Iria (Euskadi) | Cró! (Galiza)

4/10/2014: Clase aberta de Lindy Hop (Swing On Vigo)

Setembro 2014

19/09/2014: Skarnivals, Solfabirras, Satxa na Leira, Argallada

14/09/2014: Hugo Arán

13/09/2014: Swing On DJs

10/09/2014: Pan de Capazo

Agosto 2014

28/08/2014: Guerrera (Galiza)

17/08/2014: D'Callaos (Actuación ao aire libre)

15/08/2014: Arizona Baby Guitar Duo - Festa-vermú presentación SonRías2014

14/08/2014: King Sativa Sound System (Roots & Dub | Actuación ao aire libre)

11/08/2014: Caravana itinerante de percusión africana

10/08/2014: Talabarte (Galiza)

10/08/2014: Talabarte - Sesión vermú na terraza

6/08/2014: Guauchos (Folk rock, Arxentina)

2/08/2014: O Sister! (Swing vocal, Sevilla. Ao aire libre)

1/08/2014: P.D. Indio (DJ, Madrid)

Xullo 2014

27/07/2014: Edu Manazas & Whiskey Tren (Sesión II. Ao aire libre)

25/07/2014: Edu Manazas & Whiskey Tren (Sesión I. Ao aire libre)

13/07/2014: Dummie (Jazz/pop, Madrid [concerto ao aire libre])

9/07/2014: Taller de Danza Africana (impartido por Cristina Malvárez)

Xuño 2014

28/06/2014: Festa postcompeti do Estacada Contest

26/06/2014: Los Jueves Cocido

22/06/2014: Palito & Zahorí

20/06/2014: Roy Panton & Yvonne Harrison (Ska / rocksteady, Xamaica) + Transilvanians (Ska / rocksteady, Vigo)

15/06/2014: El Niño de la Hipoteca

14/06/2014: Gus & Guz Trío (Swing, jazz, manouche / Estocolmo, Madrid)

8/06/2014: AlQuadrat (Barcelona)

7/06/2014: Antílopez (Chripop Absurdo Depresivo, Andalucía)

1/06/2014: Ras Ciro Lima & Grei Jah (Roots reggae / Brasil–Vigo)

Maio 2014

31/05/2014: Reynier Aldana Band

25/05/2014: José Antonio Rodríguez Trío (Flamenco / Andalucía)

18/05/2014: Zamaramandi (Reggae / Vigo)

11/05/2014: Mapi Quintana & Elías García

10/05/2014: D'Callaos

9/05/2014: Noite Vintage (Swing, R&R, R&B)

8/05/2014: Pavel & Alexis

3/05/2014: Nirvana Cover + Doppler

2/05/2014: García Mc (Hip hop en galego)

Abril 2014

27/04/2014: Martelo (Rock, Galiza)

23/04/2014: An Tor (música tradicional irlandesa, Alemaña)

11/04/2014: Retrouso – Os Elelelos (gravación para a TVG)

5/04/2014: Igmig (Electro-rock-punk / Galiza)

Marzo 2014

29/03/2014: Tales of Monkeys / Red Trebol

28/03/2014: Bravo Fisher!

23/03/2014: Els Catarres (Cataluña)

16/03/2014: Joe Petraski y los Carniceros del Tango

Febreiro 2014

23/02/2014: La iaia (Pop / rock, Cataluña)

22/02/2014: Machina (Rock / Metal, Cerceda)

16/02/2014: Tachenko. (Electro/Acústico, Pop indie, Zaragoza)

8/02/2014: Caxade (Indie-Folk, Galiza)

1/02/2014: La Selva Sur (Balcánica Swing Rock..., Andalucía) presentando novo disco "Vacaciones en el infierno".

Xaneiro 2014

26/01/2014: BÉRTOLA TEATRO DESMONTABLE presenta “O PACK CÓSMICO”.

23/01/2014: Sobre o Desamor e outras Mariconadas. Proposta poético-musical para cicatrizar feridas

19/01/2014: Electric Gozarela (LatinFunk&BoogaSoul, Bcn)

18/01/2014: Narf Trío. Presentación do disco-libro "Nas tardes escuras" baseado en textos de Rosalía de Castro. (Rock, Galiza)

9/01/2014: Javier Krahe, presentando último disco.

2/01/2014: Que ven o Apalpador!

2013

Decembro 2013

28/12/2013: Encontro de Calceta e Labor de Gancho

21/12/2013: Debuxos Reanimados

21/12/2013: Encontro de Calceta e Labor de Gancho

20/12/2013: The Uppsttemians (Ska Reggae Band, Madrid). Jamaican After Party con: Oldies But Rudies + JahMaik Selector.

19/12/2013: Obradoiro de Iniciación á Harmónica

14/12/2013: Foliada dos Elelelos

13/12/2013: Rushad Eggleston (Violonchelo, EEUU)

6/12/2013: Crazy Feeling (pinchada en vinilo - R'N'R, R'N'Blues, soul, garage)

1/12/2013: Mr. Soul (tributo a Neil Young)

Novembro 2013

30/11/2013: Skarnivals (ska/rock, O Morrazo) + PDA [Pus de Alce ] (punk-rock, Pontevedra)

30/11/2013: Encontro de calceta e labor de gancho

24/11/2013: La Musgaña (folc, Castela)

23/11/2013: Encontro de calceta e labor de gancho

17/11/2013: Kejaleo

16/11/2013: Pacho Brea + Druidas (Metal)

9/11/2013: Festa 1º Aniversario Lindy Hop Bueu

2/11/2013: Encontro de calceta

Outubro 2013

12/10/2013: Ukiemana (Roots, Reggae | Brasil)

8/10/2013: Kamala (Thrash Metal | Brasil) + Nihil (Metal Extremo | Pontevedra)

4/10/2013: Sorig Incense Project (ambient, psycodelia, chill out | O Morrazo)

Setembro 2013

29/09/2013: Bigott (folk pop, Zaragoza)

20/09/2013: A Tuna Rastafari (O Morrazo)

8/09/2013: SÉS (jazz, blues, fusión / Galiza)

Agosto 2013

31/08/2013: La Negra (jazz flamenco fusión, Alacante)

24/08/2013: Trampoline " Presentando seu LP Motivations"

22/08/2013: Palito & Zahori

7/08/2013: Track Dogs (folk pop / Irlanda - USA - UK)

7/08/2013: Track Dogs folk pop / Irlanda - USA - UK

3/08/2013: P.D. Indio (Rock & Roll, Garage, Soul, Swing, Surf... / Madrid)

2/08/2013: P.D. Indio (Rock & Roll, Garage, Soul, Swing, Surf... / Madrid)

1/08/2013: Qué Desilusion (Rock / Pontevedra) + Faber Dj Estudio 3 (DJs / Galiza)

Xullo 2013

28/07/2013: Falsa Monea (funk rumba ska / Madrid) + D-Rumba2 (rumba fusión / Barcelona)

27/07/2013: Pablo Raijenstein (Mentalismo / Madrid)

27/07/2013: Obradoiro de Balboa e Festa Swing

Xuño 2013

30/06/2013: Edu Manazas & Whiskey Tren. (Blues, Madrid)

29/06/2013: Festa PostCompeti // Estacada Contest V.3. Dj G.Rich e Dj Whalekiller

28/06/2013: Los Gandules (Música Humor, Aragón)

23/06/2013: Bastards on Parade (Punk Folc, Galiza)

21/06/2013: Aló Django Trío (Jazz Swing Manouche, Galiza)

16/06/2013: Mónica de Nut e Virxilio Da Silva (Jazz popular clásica, Galiza)

15/06/2013: Banda Baile Asalto (Música do Mundo, feita no noso país)

9/06/2013: Antílopez (Chripop Absurdo Depresivo, Andalucía)

7/06/2013: Banda Crebinsky (Música popular dun país inexistente)

2/06/2013: Luis Pastor (Canción de Autor, Extremadura). Presentando o seu disco ¿Que fue de los Cantautores?

Maio 2013

31/05/2013: La Coctelera Sónica (Música para todxs, Madrid)

26/05/2013: Suelen Estar Quartet (Improvisación libre de corda, Galiza)

26/05/2013: Suelen Estar Quartet (Instrumentos de corda, Galiza). Actuación para todos os públicos.

19/05/2013: Red Soul Comunity (BossReggae Rocksteady Calypso, Andalucía)

18/05/2013: Mary`s Swing Band (Swing jazz, Ourense)

12/05/2013: The Ford Broncos (Bluegrass Country Punk, Alemania)

3/05/2013: Talesien. Presentando novo disco "El Silencio". Heavy Melódico, Galiza

2/05/2013: Sin Red (Poesía Jazz Improvisación, Castela-León)

Abril 2013

27/04/2013: Gérmenes (Punk Rock, Andalucía) + Satxa na Leira (Grupo convidado, O Morrazo)

21/04/2013: Yacine & The Oriental Groove (Catalunya) + A Compañía do Ruído (Galiza)

20/04/2013: Nao. Presentando Cancións de Amor e Liberdade. (Rock Metal / Galiza)

19/04/2013: Caracol Andador "Recordando a Lorca y La Argentinita" (Folc Jazz, Valladolid)

14/04/2013: Tony Lomba y su Atril. (wachu-wachu, Vigo)

13/04/2013: Festa Lindy Hop

4/04/2013: Daniel Mata en el Callejón del gato. (Voz e Guitarra, Andalucía)

Marzo 2013

30/03/2013: Alpargata & All Right Trío (Rumba Swing Humor, Madrid)

29/03/2013: Syberia (Post-Rock, Catalunya)

24/03/2013: Rocking Horse (Rock americano cantado en español, Catalunya)

23/03/2013: Terbutalina, presentando novo disco "Ritmo Serbio", Galiza

17/03/2013: Davide Salvado (Tradicional, Galiza)

16/03/2013: Thee Blind Crows (garage blues punk, Pontevedra)

10/03/2013: Los Sundayers (reggae ska swing latin, Madrid)

3/03/2013: Gritando en Silencio (Rock´n´roll, Andalucía)

2/03/2013: Camarada Nimoy (Surf Swing Jazz, Vigo)

Febreiro 2013

25/02/2013: Novo curso de iniciación ao Lindy Hop

24/02/2013: Astrío (Jazz Progresivo Experimental, Catalunya)

23/02/2013: Festa Lindy Hop

23/02/2013: CONCERTO APRAZADO ATA NOVA DATA. UNIVERSAL MIND (Metal Progresivo, O Morrazo) // HEADH (Trash Metal, Compostela)

15/02/2013: Dj Matias Matesanz

8/02/2013: Noite de Dj's: Malaguita, Enzo Guisu, Daniel Rodriguez, Artus.

3/02/2013: Proffesor Iyoha & From Di Roots Band (Reggae, Rock) Procedencia AfroEuropa.

2/02/2013: La Gran Orquesta Republicana. (Xira pequena 2013) (Ska, Rock, Mallorca)

Xaneiro 2013

27/01/2013: Macho (Rock, Catalunya)

20/01/2013: Marcos Teira. Presentando o seu traballo Flamenco Translations Solo Guitar. (Guitarra Solista, Galiza)

19/01/2013: Suburbano. Xira acústica por Galiza, presentando o seu último traballo "33" (folc, autor, pop, rock, Madrid)

13/01/2013: Los Ángeles (50º Aniversario Tour, Granada.)

2012

Decembro 2012

31/12/2012: Fin de Ano Swing

30/12/2012: Foxy Freire (Rock | O Morrazo)

29/12/2012: Kino Little Cobra (Transilvanians-V-Rocket) VS Dj Eskío (Early Reggae, Rocksteady, Ska, Roots)

23/12/2012: Chegada do Apalpador ao Aturuxo, dirixido ás Cativas e os Cativos.

22/12/2012: Xabier Lorenzo Grupo (Bolero, Country, Rock | Galiza).

22/12/2012: Unha viaxe polos 60, 70, 80

21/12/2012: Os Cempés. (Tradicional, Galiza). Presentando o seu traballo "Tentemozo"

15/12/2012: Labazada ( Rocanrol, Punk, Metal | Galiza ) In Nomine Kraken ( Rock progresivo | O Morrazo )

13/12/2012: Fetén Fetén (Tradicional, Cabaret | Castela)

8/12/2012: Festa anos 30.

2/12/2012: Txarango (Reggae, Dub, Latin, Pop | Catalunya)

1/12/2012: Display of Power. (Tributo a Pantera | Galiza)

Novembro 2012

30/11/2012: Planeta Lem Trip (Reggae on the Rock, Catalunya) e Artistas Convidados: Toñyto All Time (Galiza) - Reggae//Ska//Rumba, Mr.Mou Baked By Likel David Selektah (Galiza) Reggae//Roots

24/11/2012: Tres Peixes Voando (Xabier Díaz e Guillerme Férnandez | Galiza)

17/11/2012: D`Callaos (Fusión/ Flamenco, Catalunya)

17/11/2012: Obradoiro de Lindy Hop.

16/11/2012: Kike Mora Quartet (Jazz / Funk | Euskadi)

12/11/2012: Obradoiros de Lindy Hop.

11/11/2012: Goymamba (Reggae/ Roots/ Groove, Madrid)

10/11/2012: Pan de Capazo (Folc )

9/11/2012: Dj Cristian Dominguez (Electro House, Dirty Dutch & DubStep) e Dj Hugo (House, Electro House). O Morrazo.

3/11/2012: Sherpah (Cumbia/Ska/Funk/Reggae, Catalunya)

1/11/2012: Zoobazar (Word Music, Madrid)

Outubro 2012

27/10/2012: Soul Jacket (Blues/Rock Clásico/ Soul, Galiza)

26/10/2012: Malkeda (Metal) e Brutal (Hardcore) / Pontevedra.

21/10/2012: David Perdomo (Humorista, A Coruña)

20/10/2012: Andrés Suárez (Canción de Autor, Ferrol)

19/10/2012: El Kanka (Fusión, Málaga)

12/10/2012: Ricachá (Música Popular Cubana, Cuba)

6/10/2012: THE SKARNIVALS (Ska/Punk/Folc, Galiza) e DIABLO COJUELO (Ska/Reggae/Punk/Folc, Castela)

Setembro 2012

22/09/2012: JOSE GONZALEZ AKA MALAGUITA (PLAYGROUND STORE , PONTEVEDRA) FONKID (LOZTEK-NO CAKE) DJ MUFFY (GROOVE LIFE REC)

21/09/2012: Laura Cortese (Bluegras / Pop, EEUU)

16/09/2012: Martelo (Rock, Galiza)

Agosto 2012

31/08/2012: Ganjaman Selectah, desde a Terraza do Atu coa Lúa Chea.

19/08/2012: The Skartes (Ska/Fusión, Madrid)

12/08/2012: Gnaposs (Funk, Rock, Blues, Jazz | Cataluña)

7/08/2012: New York Ska-Jazz Emsemble (Reggae, Ska, EE.UU)

Xullo 2012

29/07/2012: Sutrajam (Músicas desde a fin do mundo, Andalucía/Grecia)

27/07/2012: SonDeNadie (Son, Cumbia, Rock, Andalucía)

22/07/2012: Teatro Esmorga,

14/07/2012: Posible confirmación de espectáculo.

12/07/2012: Trampoline (Indie/Pop)

Xuño 2012

29/06/2012: II Festival Vente Vindo

21/06/2012: Riobó (Folc/Tradicional, Galiza).

17/06/2012: Crema de Gaita (Folc/Tradicional, Galiza)

15/06/2012: The Kind of Cai Trío (Andalucía). Un tributo jazzístico a Miles Davis desde o seu mellor flamenco.

10/06/2012: Esperit! (O home orquestra, Catalunya)

9/06/2012: Os da Ría (Música Liviá Galegueira, Galiza)

3/06/2012: Transilvanians (RockSteady/ Ska, Galiza)

2/06/2012: Pentalfa (Folc/tradicional, Galiza)

1/06/2012: Foxy Freire (Blues/ Garage/ Rock, Galiza)

Maio 2012

27/05/2012: Zurrumalla (Tradicional, Galiza)

25/05/2012: Grupo VeraSon. (Música Popular Cubana)

20/05/2012: Zënzar (Rock, Galiza)

18/05/2012: Samesugas (Punk/Rock, Galiza) e The Fuzzbombs (Rock, Garage, Galiza)

16/05/2012: A Compañía do Ruído . Dez anos en boa compañía. (Folc/rock/ska..., Galiza)

13/05/2012: No Reply (Swing/Ska/Dixieland, Madrid)

11/05/2012: Gritando en Silencio, presentando o seu disco "Maldito"

6/05/2012: João Afonso & Fred Martins. A Grande Casa

5/05/2012: Colectivo Oruga (Electrónica/Pop/Rock, Galiza)

Abril 2012

29/04/2012: O Sonoro Maxín , presentando o seu disco A Onda Sonora (Chega do Interior)

28/04/2012: Lulavai (Folc, Tradicional / Galiza)

21/04/2012: JIT; presentando o último traballo "Viajando desde el pasado"

21/04/2012: Degustación de Gin Tonics por Carlos Abilleira.

15/04/2012: Edu Manazas & Whiskey Tren (Blues, Madrid)

14/04/2012: Quempallou (Tradicional, Galiza)

7/04/2012: Alpargata (Flamenco / Latina / Pop Punk, Madrid)

6/04/2012: OBRAS PÚBLICAS presenta: LIFE IS A PARIPÉ.

1/04/2012: Uxía, presentando disco "Meu Canto"

Marzo 2012

31/03/2012: Quinteto Son Real (Música Popular Cubana)

25/03/2012: Cró! (Experimental/Rock, Galiza)

18/03/2012: Mastretta (Madrid)

17/03/2012: Dios Ke Te Crew (Hip Hop, Galiza)

16/03/2012: Los Barrankillos (Rumba latina, Reggae, Mestizo.../ Catalunya)

11/03/2012: Los Chikos del Maíz (HipHop, País Valenciá) e Conversos (HipHop, Pontecaldelas)

9/03/2012: Couple Coffee (Lisboa)

4/03/2012: Banda Baile Asalto

3/03/2012: iLalelo / Carlos Blanco & Budiño DJ

Febreiro 2012

21/02/2012: The Vegabonds (Rock sureño, Alabama)

12/02/2012: Big City (Rock/Pop/Folc, Aragón)

11/02/2012: Quit your Day Job (Electro-Punk, Suecia)

10/02/2012: Miguelito Superstar (Música negra/funki/disco...)

5/02/2012: Chocolata (Flamenco/Jazz, Sevilla)

4/02/2012: Salida Nula (Ska-Punk, Madrid) e Defekto Óptiko (Punk-Rock, O Morrazo).

Xaneiro 2012

29/01/2012: BLUESKANK (Roots/Reggae, Madrid)

22/01/2012: Quinteto Son del Caribe. Música Tradicional Cubana. '

22/01/2012: NARF & Juan Ramos (Rock Silvestre/ Galiza)

20/01/2012: EL NIÑO DE LA HIPOTECA (Bandautor-Pop, Catalunya). Acústico

15/01/2012: JAM SESSION

2011

Decembro 2011

28/12/2011: Why Go (Experimental / Progressive / Rock, Vigo) RGMV

18/12/2011: Jenny & The Mexicats (Flamenco, Blues, Jazz, Rock)

17/12/2011: Skakeo (Ska/Punk, Bueu)

16/12/2011: Sutagar (Rock, metal /Euskal Herria)

11/12/2011: Quinteto Nuno Costa (Jazz, Portugal) Outonalidades

7/12/2011: Gordo Solar (Rock/ Metal, Madrid)

4/12/2011: The Gramophone Allstars (Jazz/Alternativa, Catalunya)

Novembro 2011

25/11/2011: Etxe (Pop/Rock, Euskadi) Concerto de Artistas en Ruta

20/11/2011: Bongo Botrako (Rumba,Reggae, Ska, Catalunya)

18/11/2011: Dakidarría (Ska/ Punk-Rock, Rías Baixas) Concerto da Rede Galega de Música Ao Vivo

13/11/2011: Os Carunchos (Tradic/ Folc, Galiza)

12/11/2011: Festival de San Martiño

11/11/2011: Muyayo Rif (Ska-Punk Mestizo / Catalunya) + La Banda de Andrelo (Funk, Ska, Rockabilly, Rumba, Vigo)

6/11/2011: D'Callaos (Flamenco/Rumba, Barcelona)

5/11/2011: Uxu Kalhus (Tradic/Folc/Portugal) Outonalidades

1/11/2011: La Kinky Beat (Drum & Bass/Dub/Reggae, Barcelona)

Outubro 2011

30/10/2011: ZULU 9:30 (Reggae/Rock, Barcelona)

29/10/2011: Fidewá (Pop, Menorca)

23/10/2011: Bush Doctors (Dub/ Reggae, A Coruña)

21/10/2011: Delahoja (Hip Hop, Pontevedra)

16/10/2011: Luis Pastor (Cantautor, Cáceres)

15/10/2011: Obradoiro de Danza Africana

14/10/2011: Guadalupe Plata (Rock, Andalucía)

7/10/2011: Track Dogs (Folk / Pop, Irlanda - USA - UK)

6/10/2011: Chocolata (Flamenco / Jazz, Sevilla)

2/10/2011: Al Supersonic & The Teenagers (Soul, Granada)

Setembro 2011

24/09/2011: Capitán Furilo (Funk/ Pop, Ponteareas)

17/09/2011: Voltaica (Indie/ Punk/ Rock, Vigo)

10/09/2011: Diana Tarin (Clausura do FICBueu2011, Soul/ Jazz, Vigo)

4/09/2011: Holy Piby (Fusión/ Reggae, Arxentina)

2/09/2011: Sesión Vinílica a cargo de Dj Skio

Agosto 2011

25/08/2011: Trampoline (Alternativa/ Indie, Vigo - Bueu)

21/08/2011: PolleraPantalón (Funk/ Jazz, Argentina)

14/08/2011: Luthea Salom (Indie / Folk, España – Canadá)

4/08/2011: TroulaBenvida: A Tarantela Rabuda + Chema Rey (Festival SonRías Baixas)

Xullo 2011

29/07/2011: Rockaway BeachBoys (Homenaxe a Los Ramones, Alemania)

28/07/2011: Vaamonde, Lamas & Romero (Música Popular Galega / Galicia)

17/07/2011: Do Amor (Indie / Experimental, Rio de Janeiro)

14/07/2011: Kompadres Muertos (Garage, Punk, Rock, México)

9/07/2011: Zenet (Flamenco / Jazz/ Swing, Málaga)

7/07/2011: Assembly Point (Folk / Acoustic, Coimbra-Ferrol-Cork)

1/07/2011: O MENTALISMO DE PABLO CHARIOT (Madrid)

Xuño 2011

26/06/2011: Tanxarina Títieres: Titiricircus (Títeres, Redondela)

18/06/2011: Cats & Monkeys (Funk, Lugo)

12/06/2011: Dry Martina (Nu-Jazz/ Swing, Málaga)

5/06/2011: Rico McClarrin & Marcos Coll Band (Blues R&B, Berlín - EEUU)

3/06/2011: Mikel Urdangarin (Pop Autor, Euskadi)

Maio 2011

29/05/2011: Edu Manazas & Whiskey Tren (Soul Blues, Madrid)

22/05/2011: Raynald Colom Quartet (Jazz - Barcelona)

21/05/2011: Amanita Suit (Flamenco/ Fusión, Valencia)

17/05/2011: O Fútbol é así (Obras Públicas / Teatro - Galiza)

16/05/2011: Vente Vindo! Angry Hands (hardcore, Bueu) Defekto Optiko (Punk Rock, Bueu) e Pablo Trasno (Novo Circo, Galiza)

15/05/2011: Daze Of Dawn (Grunge/ Rock, Valencia) + Supa Scoopa (Rock, Vigo)

12/05/2011: Recital con poesía e música de e sobre Lois no Bar Aturuxo

8/05/2011: JAS (Jalisian Alternatif Spors) (Teatro, Galiza)

Abril 2011

30/04/2011: Molestia (Punk/ Rock/ Hardcore, Bueu)

29/04/2011: Pablo Trasno (Novo Circo / Galiza)

24/04/2011: De outra margem (Música Galego - Portuguesa)

22/04/2011: Inside The Wall (Homenaxe a The Wall de Pink Floyd , Galiza)

17/04/2011: Ith (Rock, A Coruña) + Height Shock (Rock, Vigo)

15/04/2011: The Tracii Lords (Rock&Roll, Vigo) + No Smoking on Board (Rock/Surf, Porto)

10/04/2011: Aló irmão (World Music, Galiza - Guiné-Bissau)

3/04/2011: Guezos (Celta / Folc Rock, Ourense)

2/04/2011: Mamba Beat (Electrónica / Funk, Bilbao)

Marzo 2011

27/03/2011: Mazgani (Alternativa/ Indie, Portugal)

26/03/2011: FainoTí (Blues/Rock, Bueu)

20/03/2011: Pianobomba (Experimental/ Psychobilly, Granada)

18/03/2011: A Tarantela Rabuda (Mestizaxe, O Morrazo) + Los Niños del Gran Sol y los Desastres de la Marea (O Morrazo)

6/03/2011: Sempre ao Lonxe (Teatro, Comedia. Producións Excéntricas)

4/03/2011: Bruno T. Ford (Country/ R&R, Alemania - O Grove)

Febreiro 2011

27/02/2011: Jotinho's (Bossanova/Samba, Lugo)

26/02/2011: Kike Suárez y la Desbandada (Canción popular melodramática / Folk Rock / Tango, Madrid)

6/02/2011: GARI (Rock Autor, Euskadi) (Ex_Hertzainak)

Xaneiro 2011

30/01/2011: DAMBA (Mestizaxe / World Music, Euskadi)

23/01/2011: Quico Cadaval (Contacontos - Ribeira)

2010

Decembro 2010

12/12/2010: Daniel Higiénico: "Yo he venido aquí a hablar de mi disco" (Espectáculo / Performance, Mallorca)

7/12/2010: Legendario (Rap, Sevilla)

5/12/2010: Hola a todo el mundo (Folk/Pop, Madrid)

4/12/2010: Tulsa (Pop / Rock, País Vasco)

2/12/2010: "Os ronseis do salitre" documental realizado polos alumnos do IES Monte Carrasco de Cangas

Novembro 2010

28/11/2010: O Sister! (Jazz / Swing / Americana, Sevilla)

24/11/2010: Fuel Fandango (Electrónica/Rock, Lanzarote - Córdoba)

18/11/2010: WOMAMI (guitarra e voz)

14/11/2010: Desbundixie (Jazz/ Dixieland, Leiria, Portugal)

7/11/2010: The Masons (Southern Rock / Garage / Punk, California)

Outubro 2010

31/10/2010: Fados a Preto e Branco (Acústica/ Folc, Aveiro, Portugal)

30/10/2010: La Troba Kung-Fú (Latina/ Folk/ Dub, Barcelona)

24/10/2010: Why Go (Rock/ Progressive, Vigo) + Indignu (Alternativa/ Rock, Braga, Portugal)

21/10/2010: Eskorzo (Rock/ Fusión, Granada)

17/10/2010: Guadalupe Plata (Rock, Andalucía)

10/10/2010: Eric Fuentes (Pop/ Rock, Cataluña)

9/10/2010: A Tribu (Rock/ Funk/ Hip-hop, Galiza) - GRAVACIÓN DE DISCO EN DIRECTO - VENRES 8 E SÁBADO 9 ás 22h30

3/10/2010: Supersandwich (Funk, Lugo)

Setembro 2010

26/09/2010: Al Guanella (Monólogo, Argentina)

24/09/2010: João Gentil e Luis Formiga (World Music, Cantanhede, Portugal)

19/09/2010: A Tuna Rastafari (O Morrazo)

18/09/2010: Curso Danza Africana

Agosto 2010

21/08/2010: Rio Bravo (Rock&Roll, Alemania)

21/08/2010: Curso Danza Africana

5/08/2010: DJ Chema Rey + Derek Bowerman (monólogo) FESTIVAL TROULA NA BANDA

Xullo 2010

28/07/2010: Life is a paripé (Teatro, Galicia)

22/07/2010: Les Trois de Cora (Chanson française, Santiago de Compostela)

Xuño 2010

27/06/2010: Foxy Freire (Rock, O Morrazo)

20/06/2010: Balea's Blues Quintet (Blues, O Morrazo)

6/06/2010: Ix! (Catalunya) + Moonjackets (Rock, Vilagarcía de Arousa)

4/06/2010: The Woolly Bandits (Rock, California)

Maio 2010

30/05/2010: TOM CARY (punk- industrial) + GUADALUPE PLATA (Andalucía)

28/05/2010: Ostiaputa (Punk, Barcelona) + Marxe Eskerda (Punk/Rock, Redondela)

26/05/2010: D'Callaos (Nu-Flamenc, Barcelona)

23/05/2010: Nothink (Rock/ Indie, Madrid) + Drama

21/05/2010: Los Vecinos del Callejón (Fusión/ Funk/ Reggae, Granada)

16/05/2010: Leite de Nai (Rock en galego, Ourense) + Dinero (Rock en castelán, Madrid)

9/05/2010: Dollsquad (Rock/ Powerpop, Australia)

6/05/2010: Teatro Esmorga (O Incorruptíbel, Helder Costa, Galicia)

2/05/2010: Africa Gallego (Nujazz, Madrid)

Abril 2010

30/04/2010: Cats & Monkeys (Funk, Lugo)

25/04/2010: Abril Fado Atlántico (Fado/ Tango, Ferrol)

22/04/2010: Roi Borrallas (Bufón/ Vigo, Valencia)

18/04/2010: Fátima Baña (Cantautora/ Pop/ Rock, O Morrazo)

11/04/2010: El Cubo (Rock, Porriño) + Pülsar (Rock, Alternativa, A Coruña)

9/04/2010: (Aprazado) Supersandwich (Funk, Lugo)

2/04/2010: Maggot Brain (Rock, Cáceres)

Marzo 2010

28/03/2010: TresTrece (Indie/ Rock, Mallorca) + Poën (Rock, Vigo)

26/03/2010: Keima (Punk/ Rock, Cangas)

21/03/2010: Nadadora (Indie / Pop, O Grove)

19/03/2010: A Filla de Woody Allen (Teatro, Galicia)

14/03/2010: Mala Herba (O Morrazo)

12/03/2010: Doctor Gringo (Psychobilly / Rockabilly / Swing, Santiago D.C)

7/03/2010: Edu Manazas & Whiskey Tren (Blues, Madrid)

5/03/2010: Los Seis Días (Pop/ Indie/ Rock, Barcelona)

Febreiro 2010

28/02/2010: O TURISTA MADRILEÑO (Humor, Galicia)

20/02/2010: Mamba Beat (Disco/ House/ Electro/ Funk, Euskadi)

14/02/2010: Claire (Cantautora, Malta)

7/02/2010: The Cherry Boppers (Jazz/ Funk/ Rock, Euskadi)

Xaneiro 2010

31/01/2010: Aló Django (Swing/ Acústica, Santiago D.C.)

24/01/2010: Días de Incienso (Rock / Pop Español, Málaga)

23/01/2010: Danza dos 5 Ritmos de Grabielle Roth

22/01/2010: The Soul Jacket (Rock/ Blues/ Soul, Vigo)

3/01/2010: Zenzar (Rock/ Alternativa/ Punk, A Coruña) + Machina (Rock/ Metal, A Coruña)

2009

Decembro 2009

27/12/2009: Zamaramandi (Reggae/ Dub, Vigo) + Meninos Carentes (Funk/ Reggae, Vigo)

20/12/2009: Gatibu (Rock, Euskadi) + Lolo Arincon e Semos Peligrosos (Metal/ Rock, Santiago de Compostela)

19/12/2009: Skakeo (Ska/ Punk, Bueu) + Moletia (Punk/ Rock, Bueu)

13/12/2009: Guillamino (Electrónica, Cataluña)

11/12/2009: We Are Standard (Rock, Euskadi)

8/12/2009: Django Brothers (Swing / Jazz, Madrid)

6/12/2009: Maryland (indie/ alternativa, Vigo) + Muy Fellini (pop/ folk, Navarra)

5/12/2009: Pablo Guevara y Trio Djelem (Flamenco / Fusión, Granada)

Novembro 2009

29/11/2009: El Vicio del Duende (Rock / Zaragoza)

20/11/2009: Sofía Ribeiro (Jazz, Portugal)

15/11/2009: No Reply (Swing, ska, jazz / Madrid)

13/11/2009: AT VERSARIS (hip hop, Cataluña)

8/11/2009: Che Sudaka

5/11/2009: Los Gandules (Música/humor, Zaragoza)

1/11/2009: Aiaiai (Rumba catalana / Barcelona)

Outubro 2009

25/10/2009: Why Go (Rock / Progressive / Experimental / Vigo)

18/10/2009: Cro (Rock / Experimental / Visual / Vigo)

17/10/2009: Acto da Plataforma Queremos Galego: Plataforma Comarcal Queremos Galego

16/10/2009: Debuxos Reanimados (Pontevedra)

11/10/2009: Transilvanians (Vigo)

Setembro 2009

27/09/2009: FainoTi (Bueu), Woden (Rock ska metal / Vigo)

25/09/2009: Taberna Revisitada (Portugal)

13/09/2009: Viticus (Rock / Arxentina), Phantom Club (Funk rock / Tui, Vigo, Buenos Aires)

12/09/2009: Zora Gabbara (Ribadeo)

10/09/2009: Descemer & Kelvis 8A (Cuba)

6/09/2009: The Ford Broncos (Rock, punk, blues / Alemaña)

Xuño 2009

28/06/2009: Le Petit Ramón (Canción de autor / Cataluña)

26/06/2009: Las Culebras

21/06/2009: Graham Foster TrÍo

19/06/2009: Molestia (Rock, punk, HC / Bueu)

14/06/2009: O Sonoro MaxÍn

13/06/2009: Pony Bravo

7/06/2009: Aphonnic

5/06/2009: El Tío Calambres

Maio 2009

31/05/2009: The Fishfuckers (Rock, punk / Vigo)

24/05/2009: Ácido C (Funk)

17/05/2009: Ataque Escampe (Rock de serie B / Compostela), La Rumbé (Lírica, folk rock / Barcelona)

14/05/2009: Héctor Lorenzo (Canción de autor, bossa nova, jazz vocal / Compostela)

10/05/2009: Santi Araújo y la Familia (Fok rock / País / Vigo)

9/05/2009: Dismal (Rock, electrónica, metal / Pontevedra)

3/05/2009: Lisandro Aristimuño (Indie / Arxentina)

Abril 2009

30/04/2009: Dandy Fever (Reggae, ska tradicional / Galiza)

26/04/2009: Aguardiente Swing Quartet

19/04/2009: Taru e os paxaros coiro (Reggae / Galiza)

17/04/2009: Os Trasnos de Moscoso (Hip hop, rap, electrónica / Galiza), Beatus Ille (Hardcore, rap, hip hop / Galiza)

12/04/2009: Atención Tsunami (Rock, indie, samba / Madrid)

9/04/2009: Minim (Industrial, cyberpunk / Vigo)

5/04/2009: Punkto Débil (Alternativa / 1), The Homens (Powerpor / Galiza)

Marzo 2009

29/03/2009: Rauxa (Rumba fusión / Cataluña)

27/03/2009: Delahoja (Hip hop / Pontevedra)

22/03/2009: Stigmatribe (Metal / O Morrazo), Vendetta (Metal / Ourense)

15/03/2009: La Pegatina (Rumba, reggae / Barcelona), A Pianola Rebelde (Bueu)

14/03/2009: Balea's Blues Quintet (O Morrazo)

8/03/2009: Xabel Vegas & las Uvas de la Ira (Alternativa, folc rock, indie / Xixón)

Febreiro 2009

22/02/2009: Aló Django (Gipsy swing jazz / Galiza)

15/02/2009: Nono García & Tito Alcedo (Flamenco jazz / Andalucía)

8/02/2009: 6 X 1 (Pop español, rock / Vigo)

1/02/2009: Talco (Ska, punk, folc / Italia)

Xaneiro 2009

25/01/2009: Zia (Rock pop / Madrid), Pacífico (Alternativa, indie, powerpop / Vigo)

18/01/2009: Edu Manazas & Whiskey Tren (Blues / Madrid)

2008

Decembro 2008

28/12/2008: Machina (Emo-core / Galiza), Zea Mays (Rock / Euskadi)

21/12/2008: Hendrik Röver & Los Esqueletos (Acústico / Cantabria)

14/12/2008: Federico Lechner Tango & Jazz Trio

5/12/2008: Django Brothers (Swing jazz / Madrid)

Novembro 2008

30/11/2008: Toques do Caramulo (Folc serrano / Portugal)

29/11/2008: Mu (Trad, world / Portugal)

23/11/2008: D'Callaos (Nu-flamenco / Cataluña)

22/11/2008: João Gentil e Luís Formiga (World music / Portugal)

9/11/2008: Gustavo Almeida & Brasilian Night (Pop, funk / Brasil, Galiza)

7/11/2008: Norge Batista (Trobador / Cuba)

2/11/2008: Días de Incienso (Rock pop / Málaga)

Outubro 2008

31/10/2008: A Soirée Máxica: Kiko Pastur

26/10/2008: Eta Carinae (Fusión, experimental, psicodelia / Brasil)

25/10/2008: Defekto Óptiko (Punk rock / O Morrazo)

24/10/2008: Noite de Maxia: Mago Romarís

22/10/2008: Oro Negro (Black Gold): Cine solidario

19/10/2008: Sweet Oblivion Band (Rock alternativo / San Sadurniño), Sunrise (Rock garage / Pontevedra)

17/10/2008: magoanton.com/unipersoal: Creacións Máxicas

12/10/2008: Mama Boogie (Funk-Swing-Soul-R&B / Madrid)

10/10/2008: Cocktail máxico: Mago Cali

5/10/2008: Malas Pulgas (Punk rock / O Morrazo), Dakidarría (Punk-ska-reggae / Nigrán, Vigo)

3/10/2008: Coanhadeira (Folc tradicional / Ourense)

2/10/2008: Perto de ti: O Mago Teto

Setembro 2008

28/09/2008: Enrique San Francisco (Actor e monologuista)

21/09/2008: Xeomántica (Metal / Moaña), Dharma (Metal / Vigo)

14/09/2008: Interrup-Tour: Interruptus (Música-Teatro / Euscadi)

Agosto 2008

13/08/2008: Juan Arenales & Hot Club de Galiza (Gypsy Jazz)

12/08/2008: Juan Arenales & Hot Club de Galiza (Gypsy Jazz)

Xuño 2008

29/06/2008: FainoTi (Bueu)

27/06/2008: Bukowski Blues Trio? (Soul, funk, blues, rock / Galiza)

22/06/2008: Xhelazz (Rap, hip-hop / Zaragoza)

15/06/2008: The Turre’s Band (Ska música balcánica e versións de BSO / Galiza)

13/06/2008: Pepa & Davide + Madame Cell (Glam-electro-trad / Galiza / Galiza)

8/06/2008: O Sonoro Maxín (Fusión, ritmos africanos, latino / Galiza)

6/06/2008: Javier Krahe

1/06/2008: Murmura (Pop, electrónica / Vigo)

Maio 2008

25/05/2008: El Tolo (Pop, rock, reggae / Galiza)

23/05/2008: Carlos López Quartet (Jazz / Galiza)

18/05/2008: António Zambujo (Fado / Portugal)

17/05/2008: Final do 5º concurso de maquetas do Festichán: Jit (Rock / O Hío), Indana (Hard rock / Santiago), Sherpannk (Rock alternativo / Ferrol)

16/05/2008: Colectivo Oruga (Electrónica, pop, trip-hop / Ponteareas)

11/05/2008: El Cubo (Rock/Metal / Louriña), Día de Furia (Metal / O Morrazo)

4/05/2008: Todos tus Muertos (Arxentina), Barny Gambel

Abril 2008

27/04/2008: Vetusta Morla (Pop rock / Madrid)

25/04/2008: Vozes da Rádio (Música a cappella / Portugal)

20/04/2008: Unreal Overflows (Metal / O Morrazo)

13/04/2008: Heissel (Pop show psicodélico / Tomiño)

6/04/2008: Sucateando (Brasil)

Marzo 2008

30/03/2008: Bocanegra (Rock / O Morrazo), Barullo and Company (Hardrock / Pontevedra)

16/03/2008: Edu Manazas & Whiskey Tren (Blues / Madrid)

14/03/2008: Mielotxin (Folc / Navarra)

9/03/2008: Alegales (Rock / Pontevedra)

2/03/2008: Septiembre (Rock / powerpop / Vigo), n550 (Rock/pop / Pontevedra)

Febreiro 2008

29/02/2008: Víctor Mariñas (Canción de autor / Extremadura)

24/02/2008: Transilvanians (Horror ska reggae / Vigo)

22/02/2008: Mr Dixie Jazz Band (Dixieland / Jazz tradicional / A Coruña)

3/02/2008: La Troba Kung-Fú (Cataluña)

Xaneiro 2008

27/01/2008: Stereotipos (Pop rock / A Coruña)

13/01/2008: A Tuna Rastafari (O Morrazo)

2007

Decembro 2007

23/12/2007: Puto Largo (Hip-hop / Andalucía), Sucias Ratas (Hip-hop / Andalucía)

16/12/2007: Amigos Imaginarios (Pop / Madrid)

14/12/2007: Toques do Caramulo (Folc tradicional / Portugal)

2/12/2007: Zënzar (Rock / Galiza), Los Iribarnes (Hardcore / Galiza)

Novembro 2007

25/11/2007: Pirat's Sound Sistema (Reggae, drum & bass / Cataluña)

18/11/2007: Minim (Rock, electrónica, industrial / Vigo)

11/11/2007: Aguardiente Swing Quartet (Gipsy Jazz / Alacante)

9/11/2007: Safari Orquestra (Triphop, hiphop, electrónica / Galiza)

4/11/2007: Zia (Pop rock / Madrid), Superglu (Rock / A Coruña)

Outubro 2007

28/10/2007: Kompadres Muertos (Psychopunk / ranchera / México DF), Defekto Óptiko (Punk rock / 1)

21/10/2007: Desechos, Thunn (Alternativa / rock / grunge / 1)

14/10/2007: A Matraca Perversa (Ritmos latinos, fusión, mestizax / Galiza)

Setembro 2007

23/09/2007: Ente (Metal / O Morrazo), Fainoti (Rock, blues / O Morrazo)

16/09/2007: Jaso & Boo Jazz Performance (Jazz, swing / Vigo)

9/09/2007: Vantroi (Punk rock / México), Hub Ya'x (México)

2/09/2007: Gandanagaia (Latin-funk-samba-afro / Brasil)

Agosto 2007

26/08/2007: Eddie (Original Olinda Style / Brasil)

23/08/2007: Norge Batista (Nova Troba Cubana / Cuba)

Xullo 2007

1/07/2007: The Moncho Alpuente Experience: Moncho Alpuente (Café Teatro / Madrid)

Xuño 2007

24/06/2007: Víctor Aneiros Band (Blues / Galiza)

17/06/2007: BNegão & P. Selectah Sound System (Brasil)

15/06/2007: Korrontzi (Folc tradicional / Euskadi)

10/06/2007: Esenia (Rock gótico / Vigo)

3/06/2007: A Compañía do Ruído (Galiza)

1/06/2007: Javier Krahe

Maio 2007

27/05/2007: The Turre's Band (Ska, muiñeira, etc / Galiza)

20/05/2007: Alegales (Rocanrol de corpo presente)

16/05/2007: Quempallou (Folc tradicional / Galiza)

13/05/2007: Ruxe Ruxe (Rock folc / Compostela)

6/05/2007: Robin de los Estercoleros y su Alegre Banda de Pataphísicos (Rock & roll / Compostela)

Abril 2007

29/04/2007: Healthcontrol (Experimental / Madrid)

28/04/2007: Final do concurso de maquetas Festichán 2007: Grand's (Rap / Moaña), Bocanegra (Rock / ska / Moaña), Tanghana's show (Orquesta hardcoreta / Vigo)

22/04/2007: Moon Cresta (Power & funk / Galiza)

20/04/2007: El Pablo (Hip hop / Galiza), Mk Nómino (Hip hop / Galiza)

15/04/2007: Niño y pistola (Pop / Galiza)

13/04/2007: Faltriqueira (Música tradicional)

8/04/2007: Band del Palo, Essenzia de Lapo (Punk rock / Teis)

1/04/2007: Soak (Punk rock / O Morrazo), Malas Pulgas (Punk Rock / O Morrazo)

Marzo 2007

30/03/2007: Color Café (Jazz funk latino / Galiza)

25/03/2007: Gustavo Almeida & Brasilian Night (Brasil / Galiza)

23/03/2007: Pablo Líquido (Clásicos do rock / Nafarro)

18/03/2007: Rockers Go to Hell (Versións de clásicos / A Coruña)

16/03/2007: Pepe Vaamonde Grupo (Folc tradicional / Galiza)

11/03/2007: La Pegatina (Rumba urbana / Barcelona)

9/03/2007: Renato Spencer & Café Caxaça (Folc-fusión brasileiro-galega)

4/03/2007: Cañaman (Reggae latino / Madrid)

Febreiro 2007

25/02/2007: Cornelius (Funk-acid-rock / O Salnés)

23/02/2007: Dios ke te crew (Rap, hip-hop / Galiza)

18/02/2007: Daze of Dawn (Alt. rock / Canadá/España)

16/02/2007: Mr Dixie Jazz Band (Jazz / A Coruña)

11/02/2007: Marta Elka Group (Pop, funk, latin / Baleares)

9/02/2007: Os Trasnos do Moscoso (Rap, hip-hop / Arcade), Telémaco (Electrónica / Lugo)

4/02/2007: 6pm (Pop electrónico / A Coruña), Los Deuteronistas (Indie pop / Madrid)

Xaneiro 2007

28/01/2007: Boca Negra (Rock / O Morrazo), Los Crueles (rocanrol / A Coruña)

21/01/2007: Debuxos Reanimados (Rock / Pontevedra)

14/01/2007: Edu Bighands & Whiskey Tren (Blues-rock / Madrid)

7/01/2007: Jam Session - Novos talentos do Morrazo:

2006

Decembro 2006

17/12/2006: Zënzar, Machina (Rap metal)

14/12/2006: Cogumelos de Galiza: Santi Corral

10/12/2006: CocoNot (Latin - afrobeat - trance / Gran Canaria / Barcelona)

Novembro 2006

26/11/2006: Ocean's Garden (Lugo)

5/11/2006: Arístides Moreno (Acústico / Illas Canarias)

1/11/2006: Le Punk

Outubro 2006

29/10/2006: Fat Freddy (Rock experimental / Portugal), The Homens (Pop-rock / Compostela)

22/10/2006: Aphonnic (Vigo), Pülsar (A Coruña)

15/10/2006: Melusa (Pop-rock / Madrid), Glassonion (Pop-rock / Vigo)

8/10/2006: Kogito (Ska, reggae, rock feito na Galiza / Vigo)

1/10/2006: Ente (O Morrazo), Ictus (Lugo), This Thing Called Dying (Noruega)

Setembro 2006

24/09/2006: La Carrau (Folc / Cataluña)

17/09/2006: Radio Malanga (Funk, reggae, afrobeat / Barcelona)

10/09/2006: Gandaia (Ritmos brasileiros / Brasil)

3/09/2006: Viticus (Rock-blues / Arxentina), Phantom Club (Rock and roll / Tui)

1/09/2006: Captain Mono (Malabares / Noruega)

Agosto 2006

27/08/2006: Vetusta Morla (Pop rock / Madrid)

Xuño 2006

22/06/2006: Alegales (Rock and roll)

18/06/2006: El Yuyo (Punk rock / O Morrazo), Insolbentes (Punk rock / O Morrazo)

11/06/2006: Eddie (Samba, frevo, rock, reggae / Brasil)

4/06/2006: Urgabe (Folc rock / Euskadi)

1/06/2006: Grove Groove (Jazz / funky / latin jazz / O Grobe / Marín)

Maio 2006

28/05/2006: Manolo Kabezabolo, King Putreak (Punk-rock)

26/05/2006: Bruno T Ford (Pop / Country / Rock & roll / Alemaña)

21/05/2006: Phantom Club (Rock & roll)

17/05/2006: Kalíghula (Recital lisérxico) (Teclado, voz e estridencias escénicas)

14/05/2006: A Compañía do Ruído (Charanga-folc)

7/05/2006: Trigosa (Punk-funk)

Abril 2006

30/04/2006: Yakuzi (Post-rock / Euskadi)

28/04/2006: Jam Session: Novos talentos do Morrazo

23/04/2006: Soak (Punk-rock / O Morrazo), Ondas de Rebelión (Punk-rock / O Morrazo)

22/04/2006: Final do III concurso de maquetas Festichán 06: Asociación Cultural Os Patajullos

16/04/2006: The 3 Daft Monkeys (Celta/Balcáns/xitano / Inglaterra)

13/04/2006: No Reply (Swing/Ska/Reggae/Jazz / Madrid)

9/04/2006: Che Sudaka (Barcelona)

2/04/2006: Ente (Metal / O Morrazo), El Cubo (Rock / O Porriño/Vigo)

Marzo 2006

26/03/2006: Nono García Trio (Flamenco / Andalucía)

24/03/2006: Festa Sinnamon Records: Sinnamon Records

19/03/2006: D'callaos (Fusión flamenca / Cataluña)

12/03/2006: Liorna (Folc / O Morrazo)

5/03/2006: Split 77 (Pop rock / Euskadi), Bruyah (Pop rock / Ourense)

Febreiro 2006

26/02/2006: Sofá cama (Funk / Rock&Roll / Pontevedra), Kreazione (Hip-hop/metal / O Morrazo)

23/02/2006: Charlie's Angels' Sex: , Teatro caChuzo

19/02/2006: Bueyes Perdidos (Rock & Roll / Madrid)

12/02/2006: Heissel (Rock / Baixo Miño)

9/02/2006: Virxes (Western Relixioso)

5/02/2006: Doctor Harapos (Rock / Baiona)

Xaneiro 2006

29/01/2006: Síndrome de Abstinencia (Punk rock / Mallorca), Tiro na testa (Punk rock / 1)

22/01/2006: Maneta de Camioneta (Funk-rock, jazz-fussión / Sevilla)

2005

Decembro 2005

29/12/2005: Alto da Portela Jazz Quartet (Jazz / O Morrazo)

18/12/2005: Edu Manazas & Whiskey Tren (Blues / Madrid)

11/12/2005: Moon Cresta (Funk Rock / Vigo)

6/12/2005: Nacho Otero (Mimo)

4/12/2005: OVNI (Rock / Barcelona)

Novembro 2005

27/11/2005: Havalina Blu (Pop rock / Madrid)

20/11/2005: Daze of dawn (Rock / Valencia)

13/11/2005: Gustavo Almeida & Brasilian Night

6/11/2005: 2in-par (Hip hop / Barcelona)

Outubro 2005

30/10/2005: Rabia Positiva (Hardcore / Barcelona), Saldos Arias (Galiza)

23/10/2005: Tugores (Música mediterránea / Illas Baleares)

16/10/2005: Sugar Mountain (Rock sureño / Galiza)

2/10/2005: El Tío Calambres (Funk/Hip/Ragga / Madrid)

Setembro 2005

25/09/2005: Puagh! (Punk-Hardcore / Valladolid), Malas Pulgas (Punk / 1)

18/09/2005: Nenö (Metal / O Morrazo), Red (Rock / 1)

11/09/2005: Brian Hooper & Paul Mileham (Australia)

Xuño 2005

26/06/2005: Guezos (Folc / Ourense)

19/06/2005: Extremidadex Pelijrosas (Moaña), Mortos en Vida (Cangas)

12/06/2005: Cycle

11/06/2005: Festa samba: Hop meets Reggae: Dj Maconha, Dj Bob Figurante

10/06/2005: Concerto organizado pola Asociación "Solidariedade Galega co Povo Saharaui": El Tolo (O Morrazo), Lavorda (O Morrazo)

5/06/2005: Jerez Texas (Jazz Flamenco)

2/06/2005: Quanto vales tu, meu tentador?: Teatro para si (Cangas)

Maio 2005

29/05/2005: Final do 2º concurso de maquetas Festichán 05: Cornelius, Dirty Galpon, Travel Hats

22/05/2005: Seiurte

15/05/2005: Anti Clockwise (Rock & Roll / Portugal), Samesugas (Rock & Roll / Compostela)

8/05/2005: Vetusta Morla

1/05/2005: NdNo (Metal)

Abril 2005

24/04/2005: Unha noite no muíño non é nada: Davide Salvado & Pepa Yáñez (Cabaret d'Aquí / Galiza)

17/04/2005: Tiro na testa, Skarmento (1)

15/04/2005: Festa Raï:

10/04/2005: Travel Hats (Groove / Pop rock / Galiza)

3/04/2005: Nitwitz (Punk / Países Baixos)

Marzo 2005

27/03/2005: Villano Vudú (Rock & Roll / Bilbao)

20/03/2005: A Viñalar Fantastic Band (Música tabernaria / Campolongo-Pontevedra)

13/03/2005: Xabi San Sebastian (Folc / Euskadi)

6/03/2005: Mr Smoke (País Valenciano), Día de furia

Febreiro 2005

27/02/2005: Delahoja (Hip-hop / Pontevedra)

20/02/2005: Le Punk (Tango blues), 2 Pelos Negros (Rock and roll)

19/02/2005: Dj Chamán e Dj Brote (Reggae Ragamuffin Hip-hop)

16/02/2005: Charla informativa sobre a constitución europea: Plataforma galega polo non á constitución europea

13/02/2005: Habeas Corpus, Stigmatribe (Metal)

6/02/2005: Debuxos Reanimados (Rock / Pontevedra)

Xaneiro 2005

30/01/2005: Macfeck (Folc internacional / Galiza)

23/01/2005: Soak (Hardcore / O Morrazo), Defekto Óptiko (1)

2004

Decembro 2004

19/12/2004: Quempallou (Folc)

12/12/2004: Josele Santiago e Pablo Novoa (Acústico)

8/12/2004: Yoni Medio Gramo

5/12/2004: Exkrementes (Rock and chou / Medina del Campo (Castela-León)), Dakidarría (Ska Punk Reggae / Nigrán)

Novembro 2004

28/11/2004: Bumba Rumba (Electrorock & Rumba catalá / Cataluña)

21/11/2004: Pablo Líquido (Showman / Nafarroa)

14/11/2004: Ruxe Ruxe (Santiago de Compostela)

7/11/2004: Edu Manazas & Whiskey Tren (Blues / Madrid)

Outubro 2004

31/10/2004: La Kinky Beat

24/10/2004: Bnegão e os Seletores de Frequência (Brasil)

12/10/2004: Nacho Otero (Mimo / Vigo)

10/10/2004: Cheb Balowski (Barcelona)

3/10/2004: Marful

Agosto 2004

29/08/2004: Rio Bravo (Rock & Roll / Alemaña), Brüder des Vollen (HC-Punk / Suíza)

Xullo 2004

21/07/2004: Stop al pánico: Latirili Teatro (Vigo)

18/07/2004: Desechos

11/07/2004: Dhira (Electrónica / étnica)

Xuño 2004

20/06/2004: Jabier Muguruza (Euskadi)

13/06/2004: King Putreak

6/06/2004: Pedro Herrero (Cantabria)

Maio 2004

23/05/2004: Inlavables (Blues)

9/05/2004: Ultracuerpos (Rock and Roll / A Coruña)

Abril 2004

30/04/2004: Yakuzi (Post-rock / Euskadi)

25/04/2004: La Gran Orquesta Republicana (Ska / Mallorca)

18/04/2004: El Columpio Asesino (Pop rock / Nafarroa)

4/04/2004: Sugarless

Marzo 2004

28/03/2004: Gecko Turner (Afrofunksoulblues / Estremadura)

21/03/2004: El Combo Linga

14/03/2004: Brasilian Night Quinteto (Música brasileira / Brasil-Galiza)

7/03/2004: Rayo y Los Trueno (Flamenco Rock / Madrid)

Febreiro 2004

29/02/2004: Antonio Serrano Quartet (Jazz)

24/02/2004: Os do pincel (Comparsa / Bueu)

22/02/2004: Maggot Brain (Rock&Roll / Estremadura), Eslabones (Pop rock / Vigo)

15/02/2004: Innerself (Trash metal / Asturias), Latem (Heavy Metal / Lugo)

8/02/2004: Payo Malo (Hip hop / Cataluña)

1/02/2004: Ectoplasma (Pop / Vigo)

Xaneiro 2004

25/01/2004: NdNo (Rap Metal / Zaragoza), Aphonnic (New Metal / Vigo)

18/01/2004: Aguardiente Swing (Gipsy Jazz / Alacante)

11/01/2004: Vetusta Morla (Rock / Madrid)

4/01/2004: Kontrairo (Rock / Euskadi)

2003

Decembro 2003

28/12/2003: La Kinky Beat (Pachanga / Barcelona)

21/12/2003: Luis Rodrigo (Pop-rock)

14/12/2003: La Excepción (Hip-hop)

Novembro 2003

30/11/2003: Bush Doctors (Reggae / A Coruña)

23/11/2003: Kannon (Rock / Vigo)

16/11/2003: Los Tertulianos (Jazz/funky / Angola/Cuba)

Outubro 2003

5/10/2003: Edu Bighands (Blues / Madrid)

Setembro 2003

14/09/2003: Rio Bravo (Rock & Roll / Alemaña), Penadas por la ley (Punk rock / Arxentina)

7/09/2003: Dobranotch (Orquestra folc balkan / klezmer / Rusia)

Agosto 2003

3/08/2003: La Txaranga Revoltosa (Tex-Mex / Cataluña)

Xullo 2003

31/07/2003: Ainur Trío (Jazz / Galiza)

27/07/2003: Piccola Bottega Baltazar (Italia)

6/07/2003: UHP Fest 2003: Tolemia (Vigo), Madame Germen (A Coruña), The Mow Full in Version (O Morrazo), A.S.K.O. (O Morrazo)

Xuño 2003

22/06/2003: Ultracuerpos (Rock & Roll / A Coruña)

1/06/2003: SOAK (Punk / O Morrazo), Mortos en Vida (1)

Maio 2003

25/05/2003: David Tavares (Flamenco Fusión)

18/05/2003: Bersuit (Rock / Arxentina), Lavorda (Pop Rock / O Morrazo)

14/05/2003: Lecturas contra a guerra:

11/05/2003: The Vientre (Recitado Musical / Madrid)

4/05/2003: Dani Pérez (Cataluña)

1/05/2003: Jarbanzo Negro

Abril 2003

13/04/2003: Pinnacle (Reggae / Ordes)

6/04/2003: Narco (Metal / Sevilla)

Marzo 2003

30/03/2003: Obrint Pas (Ska-Rock-Fusión / País Valencià)

23/03/2003: Dusminguet (Mestizo / Barcelona), Pedro Herrero (Canción de autor / Cantabria)

16/03/2003: Yoghourt Daze (Rock), Norwich (Metal contemporáneo)

9/03/2003: Dean Street Jazz Quartet (Jazz / Barcelona)

2/03/2003: Lamatumbá (Ourense)

Febreiro 2003

27/02/2003: Comparsa Os Do Pinsel

23/02/2003: RIP KC (Rock / Vallekas), Hora Zulú (Nu Metal / Sevilla)

16/02/2003: Alcohol Jazz (Jazz Funk / Madrid)

9/02/2003: Vantroi (Rock / México)

1/02/2003: Concerto Expansivo: Quempallou (Folc tradicional), Teatro Simalveira (Meiro-Bueu), Lucía Novas (Poetisa / Bueu)

Xaneiro 2003

26/01/2003: Jorge Retamoza & Tango XXX (Tango / Arxentina)

19/01/2003: V Festival Itinerante de Curtametraxes "La Boca del Lobo": Sesión I

15/01/2003: La Botika (Cabaret surrealista / Cáceres)

2002

Decembro 2002

29/12/2002: Kultur Shock (Metal Xitano / Bosnia-Bulgaria-EEUU-Xapón), Os Jarbanzinhos

22/12/2002: Sunday Truckers (Blues Rock / A Coruña), Sugar Mountain (Rock / Pontevedra), O Reverendo (CQC)

15/12/2002: The Dismal (Metal / Pontevedra)

8/12/2002: Totó Fabris (Pallaso / Italia)

7/12/2002: Concerto Urxente contra a Marea Negra: Tiro na testa, Skacha, Soak

1/12/2002: Unhe (Jazz fusión / Euskadi)

Novembro 2002

24/11/2002: Ze Maria, Rahima & Friends (Afro classical jazz / Mozambique / Galiza)

17/11/2002: Korrosiva (Hardcore / Segovia), Farrapo de Ghaitax (Punk rock / Moaña)

3/11/2002: The Groovefathers (Jazz-funk / Lugo)

Outubro 2002

27/10/2002: A Viñalar Fantastic Band (Música ta(b)bernaria / Campolongo-Pontevedra)

20/10/2002: Edu Bighands & Whiskey Tren (Blues / Madrid)

13/10/2002: Lily Berlín (Cabaret alemán / Galiza)

6/10/2002: Sex Museum (Rock)

Setembro 2002

29/09/2002: Karbon 14 (Metal crossover / León)

Xullo 2002

11/07/2002: Onddo (Pop rock psicodélico / Euskadi)

Xuño 2002

30/06/2002: Cachomundo (Mestizo / Barcelona)

16/06/2002: Paraphernalia (Rock / Madrid)

14/06/2002: Cousas de Mulleres: Os Sete Magníficos Máis Un

9/06/2002: Tango dos en uno (Tango / Arxentina / Euskadi)

Maio 2002

26/05/2002: Txuma Murugarren (Rock de autor / Euskadi)

19/05/2002: Cartafol de ronseis:

17/05/2002: Liorna (Folc / Marín)

12/05/2002: Boikot (Punk rock / Madrid), Putamiseria (Punk rock / Teis-Vigo)

1/05/2002: Cheb Balowski (Mestizo / Barcelona)

Abril 2002

28/04/2002: Tugores (Música mediterránea / Baleares)

21/04/2002: Tumbling Dice (Rock & Roll / Vilagarcía)

14/04/2002: Marf (Hardcore melódico / A Coruña), Cube (Rock metal / O Porriño)

8/04/2002: Antiglobalización: a resistencia dos pobos: Organizado por AMI

7/04/2002: Total Cannabis Addiction (Metal Rock / Elche), Cormorant (Rock alternativo)

Marzo 2002

24/03/2002: Colás y las naranjas azules (Pop / Vigo)

17/03/2002: Yuri y su orquesta de cosmonautas (Space Folk Cabaret)

10/03/2002: Alcohol Jazz (Jazz Funk / Madrid)

Febreiro 2002

1/02/2002: Raúl Alcover a Antonio Toledo (Granada)